JoyToKey

5.4.2
oy
0

Klavyenizi benzetmek için kumandanızı yapılandırın

179.5k

Bu uygulamayı oyla

JoyToKey bir video oyun kumandasını herhangi bir bilgisayar-tabanlı video oyununda kullanılması için yapılandırmanıza izin veren küçük bir uygulamadır. Çalışma şekli basit: sadece kumanda üzerinde karşılık gelen tuşlara bir dizi tuşu bağlayın.

Böylece, bir video oyunu normalde kumandaların (Xbox 360 oyun tablası ya da başka bir tane) kullanımını desteklemese bile, onu yapılandırabilir ve rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Teoride, klavyenizi ve farenizi kullanarak normalde oynanabilen herhangi bir oyunu oynamak için en beğendiğiniz kumandayı artık kullanabilirsiniz.

JoyToKey uygulamasının en iyi tarafı beli uygulamalara ilişkin kişiselleştirilmiş profiller oluşturmanıza izin vermesidir. Bu da örneğin, kumandanızı kullanarak Photoshop, Google Chrome ya da herhangi bir başka programdaki klavye kısayollarını etkin hale getirebileceğiniz anlamına gelir.

JoyToKey özellikle emülatör kullanan oyuncular için gerekli bir uygulamadır. Bu program size hızlı, kolay ve rahat bir şekilde bilgisayar kullanımı için kumandanızı yapılandırma fırsatı sunar.
Gereksinimler

Android 2.1 ya da üst sürümünü gerektirir.

Uptodown X